آماده سازی خروس لاری برای مسابقه


 یکی از مهمترین اهداف علاقه مندان به پرورش خروس لاری شرکت در مسابقات جنگ خروس می باشد، نتیجه جنگ خروس برای پرورش دهنده دیده شدن توسط سایر علاقه مندان و در نتیجه مشتریان بیشتر با قیمت مناسبتر و درآمد بیشتر می شود. جنگاندن خروس مورد تایید عموم مردم نمیباشد و به درخواست متعدد دوستان علاقه مند به پرورش نژاد لاری و سایر نژادهای جنگی توسط اینجانب به رشته تحریر در می آید.

بطور معمول به همه انواع نژادهای خروسهای جنگی، خروس های لاری گفته می شود که یک اشتباه رایج در بین عموم میباشد. در مقاله ای دیگر به مبحث انواع نژادهای جنگی و دسته بندی آنها خواهیم پرداخت. پرورش دهندگان نژادهای جنگی با انتخاب و پرورش یکی از این نژادها و یا ترکیبی از آنها، راهی برای لذت بردن و کسب درآمد جانبی خود ایجاد می کنند. مهمترین موردی که باید در خرید نژاد در نظر گرفته شود نسل دار بودن آنهاست که باید از پرورش دهندگان شناخته شده که اطلاعات کافی در مورد نسلها و نژادها داشته و این اطلاعات را به همراه مشخصات نسلها و نژادهای پرورشی خودشان در اختیار خریدار قرار میدهند تهیه شود.  

آموزش و آماده سازی خروس لاری به چند بخش مختلف تقسیم می شود: تغذیه مناسب، تمرینات استقامتی، تمرینات بدنسازی و تمرین مبارزات (کسو)

 این مطلب ادامه دارد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>